Національний ТУ «Дніпровська політехніка» — відповідність Часу
30.11.2022

Запрошуємо на вебінар “Підготовка до конкурсів 2023 програми Горизонт Європа за пріоритетами кластеру Climate, energy and mobility”

Дата - 30 листопада 14.00 -15.40 

Назва події: Конкурси 2023 року програми Горизонт Європа у кластері “Climate, energy and mobility

Запрошуємо до участі в інформаційному вебінарі “Підготовка до конкурсів 2023 програми Горизонт Європа за пріоритетами кластера Climate, energy and mobility”,  який планується провести 30 листопада, 14.00-15.30  онлайн у форматі ZOOM конференції.
Час проведення може бути змінено у разі відключення електроенергії.

Участь є безкоштовною за умови попередньої реєстрації  за посиланням:
https://forms.gle/9A95F5sWU9fnJKaT7

Вебінар проводиться в системі ZOOM. У наявній у нас версії ми можемо надати одночасний доступ щонайбільше 100 учасникам.
Якщо охочих взяти участь у вебінару буде більше, то тоді ми організуємо онлайн-трансляцію у Facebook на сторінці ГО АЄІ у Facebook: https://www.facebook.com/InnoEU.UA  

Учасники зможуть ставити питання як у ZOOM  сесії, так і у Facebook  в ході трансляції.  При підготовці заходу будуть також враховані питання, які учасники нададуть при реєстрації. 

Вебінар  проводиться у співпраці з НКП «Безпечна чиста та ефективна енергетика» програми «Горизонт 2020», який функціонує на базі НТУ "Дніпровська політехніка"

Мета заходу - ідентифікувати основні тематики конкурсів 2023 року програми Горизонт Європа за пріоритетами кластера Climate, energy and mobility в яких українські організації мають зацікавлення та потенціал стати учасниками міжнародних проєктних консорціумів для подання спільних заявок на участь у цих конкурсах.

У цьому заході основний акцент буде зроблено на тематиках, які актуальні для розвитку нових технологічних та організаційних підходах у сфері енергетики та змін клімату.

Основні спікери вебінару:

Роман Дичковський, професор кафедри гірничої інженерії та освіти НТУ "Дніпровська політехніка", Керівник НКП «Безпечна чиста та ефективна енергетика» програми «Горизонт 2020»

Іван Кульчицький, президент ГО Агенція Європейських Інновацій, керівник національного контактного пункту програми Горизонт 2020 за напрямом ІКТ

Формат заходу:

Інформаційна сесія

Іван Кульчицький - представлення плану дій ЄК щодо поширення інформації про  конкурси 2023 року та як використовувати інформацію з робочих програм 

Роман Дичковський:

- Досвід участі українських інституцій у програмі Горизонт 2020 у порівнянні із польськими закладами (Порівняльні показники НТУ «Дніпровська політехніка», Україна та Краківської гірничо-металургійної академії ім. С. Сташіца, Польща)

- Ресурсно-енергетична база України – наша взаємна відповідальність за енергетичну незалежність України

- Участь у проєктах EIT RawMaterials: особливості підготовки заявки, реалізації проєктів та звітності

- Програма Горизонт Європа: особливості підготовки заявки, та контактування між учасниками (власний досвід);

- Корисні посилання, зокрема для напрямку: Безпечна, чиста та ефективна енергетика. 

Брокерська сесія - виступи (7-10 хвилин) від представників організацій, які уже ідентифікували для себе теми конкурсів в яких вони зацікавлені взяти участь.
Для включення у програму заходу слід при реєстрації вказати вибрані тематики  конкурсів.

Виступи ми очікуємо за типовим форматом міжнародних брокерських зустрічей (до 3-х хвилин представлення своєї організації + до 5хв.представлення своєї ролі у потенційному спільному проєкті за обраною тематикою + до 2 хв. на запитання і обговорення). 

Для  підготовки  виступів слід визначитись із пріоритетами власних зацікавлень на основі робочої програми кластера Climate, energy and mobility доступ до якої можна отримати за посиланням:
https://sciencebusiness.net/sites/default/files/inline-files/HORIZON-CL5.pdf

Підсумкова дискусія - обговорення плану подальших дій з пошуку партнерів та підготовки проєктних заявок.  Одне з важливих питань - це участь наших організацій у заході ЄК 15-16 грудня за цим кластером.


Зверніть увагу, що реєстрація на захід ЄК відкрита тільки до 28 листопада:
https://greenet-brokerage-event-2023.b2match.io/

Очікувана аудиторія вебінару.

Представники дослідницького сектору (університети, дослідні установи та приватні дослідницькі структури), представники інноваційного бізнесу та кінцеві користувачі сучасних цифрових рішень, які зацікавлені у впровадженні нових технологій на своїх площадках. 

Довідково:

Учасникам будуть корисні матеріали попередніх наших заходів:
Процедури підготовки та подання заявок на конкурси програми Горизонт Європа
https://aei.org.ua/materiali-vebinaru-procedure-application-horizon-europe/
Представлення проєктних ідей, пошук партнерів та координатора проєкту.
https://aei.org.ua/materiali-majster-klasu-predstavlennya-proiektnih-idej-ta-poshuk-partneriv-i-koordinatora-proiektu/

Онлайн захід проводиться в рамках проєкту “Підвищення поінформованості українських організацій про можливості участі у дослідницьких та інноваційних програмах ЄС” фінансується  Європейським Союзом  та Міжнародним Фондом «Відродження» в межах грантового компонента проєкту EU4USociety.

Матеріал відображає позицію авторів і не обов’язково відображає позицію Міжнародного фонду «Відродження» та Європейського Союзу»


До списку

Сервіси

Розклад

Соціальні мережі

Facebook
YouTube

Інформаційне партнерство

Прес-центр
Закон про вищу освіту
© 2006-2024 Інформація про сайт