Національний ТУ «Дніпровська політехніка» — відповідність Часу
24.01.2019

Сучасна мовна освіта

22 січня на базі кафедри перекладу провели науково-практичний семінар «Innovative approaches to teaching English» для вчителів англійської мови шкіл міста та області. На заході розглянули нові методи й методики, що широко використовуються у світовій освітній практиці та проаналізували нову методичну літературу. 

У наш час в Україні та в усьому світі відбувається становлення нової іноземної освіти , яка орієнтована на інтеграцію у світовий інформаційно-освітній простір. Цей процес супроводжується істотними змінами в педагогічній теорії та практиці навчально-виховного процесу, що потребує внести корективи до самого змісту технологій навчання , котрі повинні відповідати сучасним технічним можливостям та сприяти гармонічному розвитку дитини в інформаційному суспільстві
Основне призначення іноземної мови як предметної галузі – сприяти оволодінню учнями уміннями і навичками спілкуватися в усній і писемній формах відповідно до мотивів, цілей і соціальних норм мовленнєвої поведінки у типових сферах і ситуаціях.
Для сучасної мовної освіти вкрай необхідні міжпредметна інтеграція , багаторівневість, варіативність та орієнтація на міжкультурний аспект в оволодінні іноземними мовами.
Нові завдання вимагають змін до рівнів володіння іноземними мовами, визначення нових підходів до відбору змісту та організації матеріалів , використання адекватних форм та видів контролю
Завідувач кафедри перекладу професор Т. Ю. Введенська зазначила , що кафедра приділяє важливе значення роботі з вчителями англійської мови шкіл міста та області , адже неможливо навчити майбутнього спеціаліста не починаючи робити це зі шкільних лав. Тому спілкування та плідна робота з викладачами має особливе значення в організації роботи кафедри як єдиного механізму, що взаємодіє для плідної та благородної мети – навчання студентів , та підготовки фахівців до майбутнього професійного життя у новій країні. 

Серед присутніх вчителі з різних куточків нашого міста та області: м.Дніпро КЗО СЗШ №105, №68, №49; м.Кам’янське №4, №7, Колегіум № 16; м.Марганець Добронадіївський НВК, м.Підгородне КЗО Підгородненський НВК №1 та інші. Всі учасники науково-практичного семінару отримали сертифікати. 


А.В. Гаврилова,
старший викладач кафедри перекладу

До списку

Сервіси

Розклад

Соціальні мережі

Facebook
YouTube

Інформаційне партнерство

Прес-центр
Закон про вищу освіту
© 2006-2025 Інформація про сайт