Національний ТУ «Дніпровська політехніка» — відповідність Часу
06.06.2018

У вирії подій!

Викладачі кафедри основ конструювання механізмів і машин Національного технічного університету «Дніпровська політехніка» продовжують брати активну участь у міських заходах з метою отримання досвіду та творчої натхненності для розвитку спеціалізації «Промислова естетика та сертифікація виробничого обладнання» в спеціальності «Матеріалознавство».

Представники кафедри взяли участь у відкритій дискусії з Деном Кінкейдом – відомим на весь світ фахівцем з повернення до життя індустріальних зон.
Ден Кінкейд протягом червня проводить архітур – «Переосмислення постіндустріальних просторів як спосіб відновлення міської структури» містами нашої країни. 5 червня у місті Дніпро за підтримки «Агентства з розвитку Дніпра» відбулося публічне інтерв’ю-діалог. В рамках заходу Ден поділився досвідом з активізації міст у США, що можна буде застосувати у Дніпрі в індустріальному парку INNOVATION FORPOST, який проектом передбачено на Слобожанському проспекті.

Цікавим прикладом стало відтворене місто Детройт, штат Мічигано. Американський архітектор в подробицях розповів про свій досвід відродження міських територій. Ден Кінкейд відповів на запитання зацікавленої аудиторії, стосовно можливих шляхів ревіталізації індустріальних зон нашого міста. Також він поділився враженням щодо архітектури нашого міста. Особливу увагу зосередив на міській набережній, архітектурних формах, матеріалі будов різних часів та на окремих спорудах міста, і їх ролі в загальному ансамблі нашого міста.


Контингент зацікавлених представленою тематикою складався здебільшого з молоді, цей факт надає гордості та впевненості в найкращому майбутньому, наразі нашого міста. Молоді фахівці теперішні та майбутні з захопленістю та непідробною цікавістю брали участь у дискусії. 

Корисною інформацією якою поділився архітектор є методика проведення проектів – сесія проектування і дизайну, пошук ідей серед населення, поєднання різних верств населення в їх ідеях, робота та взаємодія різних представників громади, відбір та подальше втілення життєздатних проектів і т.д. Цікавою стала ідея під час роботи над проектом з різними віковими категоріями та соціальними групами населення. Викладачі кафедри основ конструювання механізмів і машин відмітили, що цей досвід можна використовувати в будь-якому творчому процесі та в будь-якій галузі економічної діяльності. 

Саме робота з молоддю – нашим майбутнім, їх ідеї та бачення допоможе бути в тренді та стати цікавими сьогодні і завтра.

Як наголосив Ден Кінкейд, зворотній зв'язок дозволив здійснити пошук та дійти результату, який задовольнив кожного з учасників проекту. Саме такий підхід взяли до уваги викладачі кафедри та втілюють його в навчальному процесі.

До списку

Сервіси

Розклад

Соціальні мережі

Facebook
YouTube

Інформаційне партнерство

Прес-центр
Закон про вищу освіту
© 2006-2025 Інформація про сайт