Національний ТУ «Дніпровська політехніка» — відповідність Часу
15.03.2018

Любов народжується від Любові

14 березня  Національний технічний університет «Дніпровська політехніка» посилено закликав весняне тепло особливим, традиційним весняним концертом! А хто, як не жінки подібно до природи, розквітають навесні!  Очікувана весна, кохання,  пісня, ласкаві жіночі імена взяли в полон присутніх у залі культурно-освітнього центру. На сцені – на 90 відсотків чоловіки, починаючи від проректора Юрія Хоменка.

Лейтмотивом концерту стали рядки з пісні відомого українця, найвідомішого одесита Леоніда Утьосова «Как много девушек хороших, как много ласковых имен…»

 

Розповіла про особливості цьогорічного святкування ідейна натхненниця концерту, очільниця Жіночої ради, завідувачка канцелярії університету Любов Лупацій!

 

Гарний заспів концерту –  вітальний ролик  народної відеостудії «Юність», яка працює під керівництвом Анатолія Калуцького.

Персонаж першої пісні – дівчина-видіння,  про яку романтично співав доцент кафедри загальної та структурної геології Дмитро Приходченко, викликав перші оплески.

Минулої весни у ведучого концерту, викладача кафедри історії і політичної теорії Павло Чорнобая, на цій сцені відбувся дебют вдалого виконання  гуморесок, якими він розсмішив глядачів і сьогодні. 

Ім’я дівчини, про яку заспівав наступний виконавець, асистент кафедри маркшейдерії Андрій Третяк у супроводі чарівного справжнього танцювального екіпажу лайнера фінансово-економічного факультету, має декілька варіацій, проте в нашій країні кожна з них розцінюється як окреме ім’я. Іоанна, Іванка, Яна, а на французький манер – Жанна, що означає «Божа благодать».

Ще один подарунок весняного концерту – традиційний і справді брендовий – неповторний спів народного чоловічого вокального ансамблю «Обертон»!

На сцені надзвичайно яскрава і талановита жінка нашого університету, яка  має красивий і влучний для її творчості псевдонім,    відома в Україні письменниця і поетеса Леся Степовичка. Зачаровують своєю щирістю і витонченістю її поетичні рядки, присвячені весні почуттів – коханню, молодості.

Танцювальні виступи за участю «Клубу історичного танцю», який започаткувало подружжя Геннадія та Марини Первих, стали справжньою родзинкою концертів нашого університету.

А чи знаєте ви, які імена найпоширеніші у нашому університеті?

Жіноча Рада провела соцопитування і визначила найпопулярніші і найрідші імена,  які трапляються серед співробітниць Дніпровської Політехніки! Майже в одиничному екземплярі – Альвіна, Анжеліка, Аннетта, Ангеліна, Алевтіна, Інга, Лада, Ліана, Майя, Неллі, Олеся, Роза, Раїса, Регіна, Ельміра, Юліана. Викладач кафедри історії і політичної теорії Михайло Зенкін обрав для створення весняного настрою пісню «Весна по имени Светлана»!

 

Чудовий вокал, гумор і неперевершену акторську гру в одному концертному виступі  поєднав  визнаний в університеті майстер співочо-театрального жанру, викладач кафедри геодезії Олександр Янкін.  У супроводі танцювального колективу «Креатив» він виступив у ролі велелюбного Леонідоса Фадинара з кінофільму «Солом’яний капелюшок», якому так тяжко покинути своїх Іветту, Лізетту, Мюзетту, Жанетту, Жоржетту...

 

З «найтанцювальнішою» весняною піснею «Мама Марія», яка бажає нам лише щастя у коханні, – співробітник кафедри маркшейдерії Ірина Шандала та танцювальний колектив «Драйв».

 

Ця пісня звучала і в відомому фільмі «Украдене щастя», і в репертуарі Василя Зінкевича, і в сучасному варіанті - Святослава Вакарчука. На нашій сцені українське танго,  «Гуцулку Ксеню» виконав дует асистента кафедри екології та технологій захисту навколишнього середовища Юрій Бучавий та учасниця минулих концертів Ірина Ступакова.

 

Як повідомила неповторна ведуча Катюша Причина, до шістки найпопулярніших жіночих імен університету ввійшли: на 6 – Ірина, 5 – Людмила, 4 – Ольга, 3 – Тетяна, 2 – Олена. Та найпопулярнішим виявилося імя, яке перекладається з латинської  як «рідна», а в більшості трактувань означає «благословенна» –  Наталя! Серед 500-осібної вибірки воно трапилось 55 разів! У подарунок усім Наталкам університету від наукового співробітника кафедри відкритих гірничих робіт Юрія Романченка звучала пісня «Наталі».

Щиро дякуємо усім організаторам весняного концерту, а особливо двом жінкам на ймення Любов. Від тепла сердечного і уваги до  людей започаткувала свого часу традиційні весняні концерти наша донедавна голова Жіночої ради Любов Блохіна, а тепер її естафету прийняла з любовю нинішня голова Жіночої ради Любов Лупацій.

Дорогі друзі! Вітаємо вас із весною і  новими надіями! Миру у наші серця, у наші родини, у нашій Україні!

Фоторепортаж за сценарієм Катерини Причини та Наталі Луценко

Фото Юлії Левенець

 


До списку

Сервіси

Розклад

Соціальні мережі

Facebook
YouTube

Інформаційне партнерство

Прес-центр
Закон про вищу освіту
© 2006-2025 Інформація про сайт