Національний ТУ «Дніпровська політехніка» — відповідність Часу
14.11.2017

Проекти дружби і взаєморозуміння

14 листопада відбулася зустріч вчених Національного гірничого університету з Почесним Консулом Литовської Республіки у м. Дніпрі.

Численну делегацію науковців Гірничого тепло прийняли у Консульстві Литовської Республіки у м. Дніпрі. Відбулася зацікавлена розмова з Почесним Консулом В.Г. Півняком, в якій він поінформував гостей про величезний обсяг діяльності Консульства у соціально-гуманітарній сфері, зокрема, організацію безлічі проектів, реалізованих на території Дніпропетровської області, серед яких: реабілітація 115 солдатів АТО у м. Друскінінкай (Литва), надання гідних та безпечних умов навчання в литовській гімназії 60-ти дітям, що постраждали через воєнні дії на сході України, проходження інтенсивного навчального курсу 17-тьма спеціалістами медичної сфери у м. Вільнюс та багато іншого. 

Представники делегації НГУ розповіли про культурно-освітні проекти українсько-литовської співпраці, які плануються і вже реалізуються в університеті разом з вишами Литви. Наприклад, проект «Involvement», що фінансується програмою ЄС ERASMUS + , і буде здійснено у Литві (м. Каунас – м. Тракай) з 18 по 26 листопада 2017 р. разом з громадською організацією «Інсептус». Про це повідомила завідувач кафедри обліку і аудиту Марина Пашкевич. 

Про успішну реалізацію проекту «Магістерська програма «Менеджмент освіти» спільно з Університетом Вітаутаса Великого у м. Каунас» доповіла завідувач кафедри філософії Юлія Шабанова. 

Цього навчального року розпочалася спільна з Університетом Вітаутаса Великого у м. Каунас бакалаврська програма «Світова політика та економіка», в якій задіяні кафедра історії та політичної теорії й кілька кафедр Інституту економіки. 
Зазначимо, що активний обмін делегаціями між НГУ і вишами Литви триває, народжуються нові взаємокорисні проекти. 

Почесний Консул Литовської Республіки у м. Дніпрі Віталій Півняк пообіцяв всебічну підтримку науковцям Національного гірничого університету, схвалив їхню активну діяльність, зазначивши, що «все це ми робимо задля втілення головного завдання – виховання майбутнього покоління, яке відновить інтелектуальний потенціал нашої країни».


ІАЦ НГУ
Фото Юлії Левенець


До списку

Сервіси

Розклад

Соціальні мережі

Facebook
YouTube

Інформаційне партнерство

Прес-центр
Закон про вищу освіту
© 2006-2025 Інформація про сайт