Національний ТУ «Дніпровська політехніка» — відповідність Часу
11.11.2016

НГУ – ініціатор проведення IІ Міжнародної науково-технічної конференції


З 9 до 11 листопада 2016 року у Державному ВНЗ «Національний гірничий університет» проходила IІ Міжнародна науково-технічна конференції «Газогідратні технології у гірництві, нафтогазовій справі, геотехніці та енергетиці».

До Дніпра з’їхалися науковці з Австралії, Польщі, Болгарії, Києва, Одеси, Полтави, Кропивницького, Івано-Франківська, аби обговорити питання сучасних газогідратних технологій щодо видобутку, транспортування та утилізації вуглеводних газів. За останні сім років українськими фахівцями, перш за все, ключовими академічними і науково-дослідними організаціями, проектними інститутами та передовими вищими навчальними закладами зроблено суттєвий внесок в розвиток цієї галузі. Але науковці приїхали до Національного гірничого університету на ІІ Міжнародну конференцію, щоб продовжити справу, поділитися з колегами своїми здобутками. Тим більше, що кафедра підземної розробки нашого ВНЗ щільно займається цією темою і має практичні результати.



Учасниками та організаторами конференції стали: Міністерство освіти і науки України, Міністерство енергетики та вугільної промисловості України, Комітет Верховної Ради України з питань паливно-енергетичного комплексу, ядерної політики та ядерної безпеки,Національна академія наук України, Інститут газу НАН України, Інститут геофізики ім. С.І. Суботіна НАН України,Інститут геологічних наук НАН України, Український державний геологорозвідувальний інститут, Національне агентство України з питань забезпечення ефективного використання енергетичних ресурсів, НАК «Нафтогаз України», Державний ВНЗ «Національний гірничий університет»,Івано-Франківський національний технічний університет нафти і газу, Полтавський національний технічний університет ім. Юрія Кондратюка, Кіровоградський національний технічний університет, Одеська національна академія харчових технологій, Краківська гірничо – металургійна академія ім. Станіслава Сташіца, Приватна вертикально-інтегрована енергетична компанія України «ДТЕК Енерго», ПрАТ «Донецьксталь», ПрАТ «НДІКБ бурового інструменту», ПАТ «Сумське машинобудівне науково – виробниче об'єднання».

Ректор Державного ВНЗ «Національний гірничий університет», академік НАН України Г.Г. Півняк відкрив цей поважний форум та привітав учасників з початком роботи IІ Міжнародної науково-технічної конференції «Газогідратні технології у гірництві, нафтогазовій справі, геотехніці та енергетиці». Він зазначив, що у всьому світі протягом останніх десятиліть приділяється значна увага видобутку газу метану із газогідратних покладів. Передові країни світу – Англія, Канада, Німеччина, Норвегія, США, Японія та інші – витрачають величезні кошти на розробку новітніх технологій обладнання і техніки для видобутку паливних енергоносіїв із покладів природних газових гідратів, а також транспортування газу у газогідратній формі. Геннадій Григорович побажав науковій спільноті не зупинятися на досягнутому та ще наполегливіше працювати та отримувати нові здобутки задля розквіту рідної України. 





Протягом трьох днів спеціалісти науково-дослідних, проектних, геологічних, виробничих організацій та підприємств, вищих навчальних закладів та освітніх установ, які вирішують проблеми геології, гірництва, нафтогазової галузі, геотехніки та енергетики, брали участь у пленарних засіданнях конференції, відвідували музеї НГУ, виставку науково-технічних досягнень ДВНЗ «НГУ» та побували в лабораторії газогідратних технологій Національного гірничого університету. Знаковим є і той факт, що саме в Міжнародний день науки учасники конференції ділилися з колегами своїми здобутками, пропонували свій погляд для вирішення нагальних питань, плідно працювали та спілкувалися. Сподіваємося, що День науки на Дніпровській землі всі учасники конференції ще довго пам’ятатимуть, а їхні наукові досягнення знайдуть застосування на практиці.


Фото відеостудії «Юність»
ІАЦ


До списку

Сервіси

Розклад

Соціальні мережі

Facebook
YouTube

Інформаційне партнерство

Прес-центр
Закон про вищу освіту
© 2006-2025 Інформація про сайт