Національний ТУ «Дніпровська політехніка» — відповідність Часу
21.10.2016

Знайди себе у просторі програм європейської співпраці

У рамках Національного контактного пункту «Безпечна чиста та ефективна енергетика» програми ЄС Горизонт-2020, за підтримки Міністерства освіти і науки України у Національному гірничому університеті відбулася міжнародна конференція-семінар: «ГОРИЗОНТ 2020 ТА ІНШІ ПРОГРАМИ ЄВРОПЕЙСЬКОЇ СПІВПРАЦІ».

На пленарному засіданні з вітальним словом до учасників конференції-семінару звернувся перший проректор О. О. Азюковський.


З презентацією національного контактного пункту в НГУ за темою «Безпечна чиста та ефективна енергетика» виступив керівник регіонального КП у НГУ Р. О. Дичковський.


Детально про програми міжнародної співпраці, реалізовані НГУ, доповів начальник відділу міжнародних зв’язків НГУ О. С. Ковров.


Учасники конференції-семінару у зустрічі за кавою відзначили, що сьогоднішній захід вкрай необхідний як для розвитку країни, так і для кожного зокрема. За допомогою презентованих програм можна здійснити нові кроки у напрямку вдосконалення багатьох галузей господарства, а головне – забезпечити чисту та ефективну енергетику.

На робочих секціях розглядалися «ПРОГРАМИ ЄВРОПЕЙСЬКОЇ СПІВПРАЦІ – МОЖЛИВОСТІ ДЛЯ УКРАЇНИ». Перелік тем красномовно свідчить про їх сучасність. Про програму «Горизонт2020, про досвід НГУ, алгоритм дій, перспективи та проблеми участі розповів Р.О.Дичковський.


К. Є. Тюхменьова презентувала програму ім. Марії Склoдовської-Кюрі щодо індивідуального стажування для науковців.

Про можливості підвищення потенціалу для дослідження та викладання на кафедрі Жана Моне поінформувала О. О. Борисовська.

К. В. Пряжнікова запропонувала тему «Еразмус+ - міжнародні проекти співпраці та мобільності».

Широкий огляд програми НАТО «Наука заради миру та безпеки»: співпраця з Україною -2016» подала К. С. Причина.


Окрему увагу приділено практичним аспектам входження у програми європейської співпраці та оформленню документів на подачу грантових заявок. Керівник відділу наукових програм, доцент Бєлкіна Ірина Анатоліївна за круглим столом протягом години детально розповідала про усі нюанси складання заявки за освітнім проектом Еразмус+. Нагадаємо, що дана програма покликана охопити не лише академічну сферу, а й усі сектори культури, молодіжну політику та спорт. Загальний бюджет на 2014 – 2020 рр. складає 14,7 млрд. Надана інформація викликала живе зацікавлення в учасників заходу. Нові ідеї формувалися безпосередньо під час засідання, на якому розглядалася і можливість формування консорціумів згідно до вимог європейських експертів.

ІАЦ НГУ

Фото відеостудії «Юність»

До списку

Сервіси

Розклад

Соціальні мережі

Facebook
YouTube

Інформаційне партнерство

Прес-центр
Закон про вищу освіту
© 2006-2025 Інформація про сайт