Національний ТУ «Дніпровська політехніка» — відповідність Часу
01.07.2016

Аспірантка НГУ Євгенія Солдатенко отримала грант фонду Віктора Пінчука для реалізації освітнього проекту

Стипендіальна програма «Завтра.UA» Фонду Віктора Пінчука – перша приватна загальнонаціональна програма з підтримки талановитої молоді. Її головна мета - сприяти формуванню та зміцненню нового покоління інтелектуальної та ділової еліти країни.

Стипендіати програми відбираються щорічно на відкритому Всеукраїнському конкурсі. До участі запрошуються всі студенти 3-6 курсів денної форми навчання українських вищих навчальних закладів 4-го рівня акредитації та ВНЗ-партнерів програми.


Аспірантка НГУ Євгенія Солдатенко вже двічі ставала стипендіатом фонду, показавши свою неординарність як молодого науковця і підтвердивши високий імідж відразу двох ВНЗ, в яких вона навчається. А цього року новий успіх – вона отримала грант для реалізації освітнього проекту. Зазначимо, що Євгенія - випускниця геологорозвідувального факультету НГУ, нині навчається за програмою подвійної аспірантури між НГУ і Університетом м. Пуатьє (Франція). І наукових керівників у Євгенії два – професор Марина Рузіна (НГУ) і професор Абдеразак Ель Альбані (Франція).

Також підкреслимо: щоб пройти відбір для участі в конкурсі “Завтра UA”, важливо мати високий рівень фахових знань, самостійну наукову роботу, лідерські, комунікаційні та творчі здібності. Особистість Євгенії Солдатенко повністю відповідає цим критеріям. Її талант і унікальні організаторські здібності, а також блискучі знання французької мови дозволили дівчині відкрити торік у Національному гірничому університеті Українсько-французький центр мови і культури (це вже восьмий лінгвістичний центр на теренах НГУ).

На прикладі Євгенії Солдатенко видно, що фонд Віктора Пінчука знаходить дійсно найталановитіших молодих науковців України, надає їм фінансову підтримку для продовження освіти та реалізації власних проектів, створює додаткові можливості для індивідуального розвитку, налагодження нових зв’язків, спілкування, обміну досвідом та інформацією.

Розповідає двічі стипендіат програми «Завтра.UA» Фонду Віктора Пінчука Євгенія Солдатенко

«Щороку понад дві тисячі студентів 3-5 курсів з усіх ВНЗ України подають свої наукові роботи для участі у конкурсі; найталановитіші та найактивніші отримують річну стипендію від фонду! До того ж стипендіати мають змогу розширити коло цікавих та корисних знайомств, отримати навички створення соціальних, благодійних та бізнес-проектів на щорічному форумі стипендіатів, що відбувається у Пущі Водиці під Києвом.

Цього року я знову була запрошена на щорічний форум програми «Завтра.UA», на якому були присутні як нові стипендіати, так і велика кількість стипендіатів 2007-2015 років. Таке велике інтелектуальне ком’юніті надихає!


Мені поталанило бути ступендіатом фонду двічі – у 2012 і 2013 роках. Цього року я мала змогу запропонувати свій проект у рамках секції «Освіта майбутнього». Завдяки плідній роботі моєї команди, до якої, крім мене, входили ще шестеро молодих науковців з різних ВНЗ України, а також завдяки мотивуючим зауваженням менторів наш проект «Диплом за 180 секунд» отримав перше місце серед 18 різноманітних проектів та фінансову підтримку від фонду Віктора Пінчука на його практичне втілення!

Прототипом проекту стала освітня ініціатива австралійського університету – "Three Minute Thesis". Суть проекту «Диплом за 180 секунд» – проведення конкурсу презентацій серед магістрантів, що готуються до захисту магістерських робіт; формат презентації – 3 хвилини (180 секунд), 1 слайд і пояснення теми свого дослідження максимально простими словами, що будуть зрозумілі пересічному громадянину. Так просто про складне!


Головна мета – популяризація науки, надання можливості студентам старших курсів отримати ораторські навички, навички з просування своєї ідеї (проекту), краще зрозуміти суть своєї дипломної роботи. Самому конкурсу презентацій передуватиме серія майстер-класів для конкурсантів від провідних майстрів своєї справи з НГУ та інших ВНЗ України і закордонних університетів.


Пілотний проект буде проведений у Національному гірничому університеті вже на початку листопада 2016 року! Учасники, окрім величезного досвіду та навичок, отримають призи, а переможець – спеціальне матеріальне заохочення! Надалі планується зробити даний проект міським і в перспективі – вийти на національний рівень, де кращі з кращих молоді науковці ВНЗ України зможуть обмінюватися досвідом, знаходити необхідні знайомства та просувати ідеї своїх досліджень на широкий загал і втілювати їх». Валентина Шабетя


До списку

Сервіси

Розклад

Соціальні мережі

Facebook
YouTube

Інформаційне партнерство

Прес-центр
Закон про вищу освіту
© 2006-2025 Інформація про сайт