Національний ТУ «Дніпровська політехніка» — відповідність Часу
21.10.2015

IV Фестиваль інноваційних проектів «Sikorsky Challenge 2015»

У Національному технічному університеті «Київський політехнічний інститут» (НТУ КПІ) відбувся 7-й конкурс для учнів загальноосвітніх навчальних закладів України «Intel-Технo Україна» національний етап міжнародного конкурсу науково-технічної творчості школярів Intel ISEF (International Science and Engineering Fair). Категорії конкурсу: Математичні науки, Фізика та Астрономія, Комп’ютерні науки, Інженерія та Енергетика. Конкурс став однією зі складових Всеукраїнського фестивалю інноваційних проектів «Sikorsky Challenge».


На урочистій церемонії закриття Фестивалю «Sikorsky Challenge 2015» очільники та члени журі конкурсів оголосили переможців і разом з представниками інвесторів вручили нагороди і подарунки авторам проектів, визнаних кращими. Автор цих рядків взяла участь у конкурсі в ролі консультанта.

Метою Конкурсу є всебічна підтримка обдарованої молоді України в сприянні активізації та модернізації змісту науково-дослідницької, пошукової, експериментальної та практичної діяльності учнівської молоді, впровадженні інноваційно-освітніх методів і технологій у навчальний процес.


Міжнародний конкурс науково-технічної творчості школярів Intel ISEF є найбільшим у світі конкурсом науково-дослідницьких проектів учнів старших класів, молодих науковців та інженерів. Всесвітній фінал Intel ISEF проходить щороку у травні в одному з міст США.


Переможці Національного етапу Конкурсу отримають право представляти свої проекти на Всесвітньому фіналі Intel ISEF з 10 до 15 травня 2016 року у штаті Пенсильванія (США). Роботи фіналістів оцінюватимуть вчені із світовим іменем.

Головним спонсором Intel ISEF з 1996 р. є всесвітньо відома корпорація Intel. Представником корпорації на IV Фестивалі інноваційних проектів «Sikorsky Challenge 2015» була Тетяна Ненаєва. Зараз цей конкурс є однією з наймасштабніших освітніх ініціатив корпорації.


Національний Конкурс проводиться у три етапи:

І етап (заочний): 1 серпня – 30 вересня 2015 р. – реєстрація та відбір учасників на підставі наданих тез;

ІІ етап (очний): 13 – 16 жовтня 2015 р. – постерний захист наукових робіт у форматі інтерв’ю з журі; визначення переможців, призерів та суперфіналістів;

ІІІ етап (фінальний): листопад 2015 р. – лютий 2016 р. – доопрацювання суперфіналістами власних проектів.

20 лютого 2016 р. – оголошення складу делегації для поїздки на Всесвітній фінал.

Сподіваємося, що наступного року у Конкурсі візьмуть участь і представники від НГУ.


Для учасників конкурсу була підготовлена широкомасштабна культурна програма. Зокрема, квести, екскурсії по території НТУ КПІ, концерти.

Юлія Петрова, заступник директора Бізнес-інкубатора НГУ


До списку

Сервіси

Розклад

Соціальні мережі

Facebook
YouTube

Інформаційне партнерство

Прес-центр
Закон про вищу освіту
© 2006-2025 Інформація про сайт