Національний ТУ «Дніпровська політехніка» — відповідність Часу
Знайти кафедру
Знайти кафедру
Кафедра автомобілів та автомобільного господарства
Кафедра безпеки інформації та телекомунікацій
Кафедра будівництва, геотехніки і геомеханіки
Кафедра відкритих гірничих робіт
Кафедра військової підготовки
Кафедра геодезії
Кафедра геології та розвідки родовищ корисних копалин
Кафедра геофізичних методів розвідки
Кафедра гідрогеології та інженерної геології
Кафедра гірничої інженерії та освіти
Кафедра державного управління і місцевого самоврядування
Кафедра екології та технологій захисту навколишнього середовища
Кафедра економіки та економічної кібернетики
Кафедра економічного аналізу та фінансів
Кафедра економічної теорії та міжнародних економічних відносин
Кафедра електроенергетики
Кафедра електропривода
Кафедра електротехніки
Кафедра загальної та структурної геології
Кафедра інжинірингу та дизайну в машинобудуванні
Кафедра іноземних мов
Кафедра інформаційних технологій та комп'ютерної інженерії
Кафедра історії та політичної теорії
Кафедра кіберфізичних та інформаційно-вимірювальних систем
Кафедра конструювання, технічної естетики і дизайну
Кафедра маркетингу
Кафедра менеджменту
Кафедра механічної та біомедичної інженерії
Кафедра міжнародних відносин і аудиту
Кафедра нафтогазової інженерії та буріння
Кафедра охорони праці та цивільної безпеки
Кафедра перекладу
Кафедра прикладної економіки, підприємництва та публічного управління
Кафедра прикладної математики
Кафедра програмного забезпечення комп'ютерних систем
Кафедра публічного права
Кафедра системного аналізу та управління
Кафедра теплового інжинірингу та енергетичних технологій
Кафедра технологій машинобудування та матеріалознавства
Кафедра транспортних систем та енергомеханічних комплексів
Кафедра туризму та економіки підприємства
Кафедра управління на транспорті
Кафедра фізики
Кафедра фізичного виховання та спорту
Кафедра філології та мовної комунікації
Кафедра філософії і педагогіки
Кафедра хімії та хімічної інженерії
Кафедра цивільного, господарського та екологічного права
04.02.2011

Річниця діяльності Бізнес-інкубатора НГУ

nf_110117_1.jpg

nf_110117_2.jpg

nf_110125_3.jpg


У грудні 2010 року новостворений підрозділ Національного гірничого університету - Центр розвитку підприємництва «Бізнес-інкубатор» (БІ) - відзначив свій перший рік народження.

Він був створений за ініціативою ректора НГУ академіка Геннадія Півняка і задуманий як важлива складова інноваційної структури університету. Важлива місія БІ НГУ - збільшувати і реалізовувати підприємницький потенціал студентів і викладачів. Таке завдання не лягало на плечі ще жодному з існуючих в університеті підрозділів, але за рік свого існування співробітники БІ вже здійснили чимало ефективних кроків задля підкорення обраних висот.

Першим кроком діяльності БІ стало проведення в нашому університеті конкурсу бізнес-ідей. Учасники представили власні бізнес-проекти кваліфікованому журі на чолі з проректором з фінансово-економічної роботи НГУ Анатолієм Косолаповим, яке надало учасникам цінні професійні поради щодо втілення проектів у реальність.

Активний старт привернув увагу до БІ НГУ інших організацій такого ж напрямку. БІ НГУ запросили до участі в конференції «Україна конкурентоспроможна: проблеми та перспективи», організованої Донецьким державним університетом управління (як відомо, при цьому університеті функціонує Донецький міський бізнес-інкубатор).

Наступну конференцію «Трансфер технологій: від ідеї до прибутку» БІ НГУ організував самостійно спільно з кафедрою менеджменту організацій НГУ та Дніпропетровською торгово-промисловою палатою. У її рамках проведено круглий стіл «Бізнес-інкубатори в системі інноваційної економіки» за участю керівництва міста Донецька, представників науки й бізнесу та презентацію Донецького міського бізнес-інкубатора, з яким урочисто було підписано угоду про співпрацю задля досягнення спільної мети.

Епіцентром інформаційної діяльності Бізнес-інкубатора при підтримці та безпосередній участі мера Дніпропетровська І.І. Куліченка і ректора НГУ Геннадія Півняка стала презентація центрів НГУ «ЯРМАРОК МОЖЛИВОСТЕЙ – 2010», яку протягом п’яти днів відвідали практично всі студенти перших курсів і всі бажаючі. На діяльність БІ звернули увагу і представники телевізійного простору і присвятили два телевізійних ефіри на ДОТРК «51 канал». Загалом під патронатом БІ було видано 17 публікацій, серед яких дві статті у журналі «Бористен», стаття у «Віснику Дніпропетровської торгово-промислової палати», наукові дослідження з підприємництва у науковому віснику “Львівська політехніка”, у збірнику праць “Єдина Європа: перспективи розвитку”. Найоперативніше і найповніше про нас інформує газета «Вісник Національного гірничого університету", і нам дуже приємно, що її кореспонденти беруть участь у наших заходах.

Під цим девізом надання додаткових знань і навичок з підприємництва БІ провів 19 тренінгів, семінарів, майстер-класів з підприємництва та основ ведення бізнесу для студентів НГУ, а співробітники БІ взяли участь у двох семінарах з економіки та менеджменту у Дніпропетровській торгово-промисловій палаті і Придніпровському регіональному фонді підтримки підприємництва. Навчальна діяльність центру охопила 310 студентів університету з різних факультетів, а пропозиції щодо співпраці отримано від таких підприємств, як компанія «Global Management Challenge», науково-виробнича фірма «Grossbee»,», консалтингова фірма «Grow group consulting», торгово-промислова фірма «Rainford» й таких відомих організацій нашого міста, як «Юридичне партнерство Валковський і Залевський» та студія бізнес-ідей «Start – Up»!

Цікаво, що лабораторія соціологічних досліджень кафедри історії та політичної теорії НГУ спільно з БІ провели соціологічне дослідження, аби виявити ступінь готовності студентів у майбутньому розпочати власну справу та фактори, які, на думку опитуваних, сприяють цьому. 51% учасників висловили своє позитивне ставлення до підприємницького майбутнього, а 36% зізналися у нестачі підприємницьких здібностей і у наполегливому бажанні їх розвивати. Саме це прагнення сучасної молоді до організації власної справи задля побудови самостійного забезпеченого майбутнього і є основою й запорукою ефективної діяльності Центру розвитку підприємництва «Бізнес-Інкубатор НГУ».


До списку

Сервіси

Розклад

Соціальні мережі

Facebook
YouTube

Інформаційне партнерство

Прес-центр
Закон про вищу освіту
© 2006-2025 Інформація про сайт