Національний ТУ «Дніпровська політехніка» — відповідність Часу

ПРО КАФЕДРУ

Самуся(726x1024).jpgЗавідувач кафедри - Самуся Володимир Ілліч, гірничий інженер-механік, доктор технічних наук, професор.

Контакти:
Тел.: +38 (0562) 47-05-36, 46-99-82
E-mail: samusia.v.i@nmu.one


Кафедра гірничої механіки (заснована у 1930 році) - одна з провідних кафедр Національного технічного університету «Дніпровська політехніка».

Кафедра випускає кваліфікованих гірничих інженерів-електромеханіків протягом більше 100 років. Випускники кафедри працюють на вугільних шахтах і гірничо-збагачувальних комбінатах, машинобудівних заводах і в інших галузях промисловості.

Основним науковим напрямком кафедри є створення і вдосконалення енергомеханічного устаткування гірничих підприємств.

На теперішній час на кафедрі працюють 2 професора - доктори технічних наук, професор - кандидат технічних наук (за сумісництвом), 5 доцентів - кандидати технічних наук, доцент (за сумісництвом), 3 старших викладача.

Кафедрою встановлені і підтримуються двосторонні зв`язки з навчальними, науковими і промисловими підприємствами України. Національним гірничим університетом спільно з Науково-дослідним інститутом гірничої механіки ім. М.М. Федорова на базі кафедри створено Науково-навчальний центр гірничої механіки. Сгідно з договором між ДВНЗ "НГУ" і ПАТ "ДПЕК Павлоградвугілля" обрані студенти кафедри отримують додаткову теоретичну та практичну підготовку на підприємствах товариства.© 2006-2022 Інформація про сайт